Běh olympijského dne 2013

Dne 27.06.2013 v 15:05, v kategorii Běh

Ve středu 27.6 se konal závod s názvem Běh olympijského dne , jehož cílem je podpořit myšlenky olympionismu, tuto myšlenku přišli podpořit i členové našeho klubu .

Na odpolední závod na trati o délce 9km se postavilo celkem 148 závodníků , ať už zkušených běžců či běžců z široké veřejnosti nezávisle na věku od těch nejmladších po nejstarší . Závod se konal v Ostravě-Porubě se startem na stadionu Arrows Ostrava . Ačkoli počasí nebylo úplně přívětivé a před závodem běžcům moc nepřálo, tak se naštěstí pár minut před startem umoudřilo a déšť se uklidnil a dopřál tak běžcům relativně suchý závod, i když cesty byly ještě mokré .

Závodů se zúčastnili také zástupci našeho klubu . Výborný čas zaběhl Tomáš Sosna v čase 31:11 a obsadil 6.místo v kategorii do 39 let. Na dalších pozicích se umístili Vojta Gruchala v čase 33:14 , který poctivě celou zimu trénoval a tak se výrazný posun v této disciplíně zákonitě dostavil . Na dalších místech doběhl Jan Palider v čase 35:53 a Martin Prouza v čase 42:04 .

Reportáž s fotografiemi ze závodu naleznete na www.novinky.cz/vase-… target="_Blank">novinky.cz a k dispozici je také výsledková">www.tjliga100.wz.cz/… listina ze závoduKomentáře k článku
Přidat komentářJméno
Email Pokud si přejete abychom vás mohli zpětně kontaktovat,uvědte prosím vaši emailovou adresu
Zpráva
Dvanáct
(napište číslicí)

Partneři

Partnerské weby

Další články

Oravaman 2016 - velmi intenzivní zážitek

Mezi triatlonisty je slovenský Oravaman pojem a v posledních letech se závod řadí mezi nejkrásnější triatlony v Evropě s pravidelnou účastí závodníků z 30ti a více zemí.

Zoe - naše jednička

Úspěchů za rok 2015 měla Zoe Zdražilová nepočítaně. Kde jen začít?

Úspěchy v roce 2015

Rok 2015 je již dávno za námi a s ním i spousta oddílových úspěchů. Pojďme si je představit.

Jarní soustředění Němčičky 2016 - přihlášky

Přihlášku na jarní soustředění v Němčičkách najdete na prihlasky.triatlonklubostrava.cz.

Triatlon Rýmařov

V sobotu 25.7. se konal už 21. ročník silničního triatlonu v Rýmařově.