Velkopolomské okruhy

Dne 21.06.2013 v 12:43, v kategorii Cyklistika

Cyklistický závod, ke kterému patří tradičně kopečky a sluníčko. Nejinak tomu bylo i letos.

Nedělní vedra a velmi kopcovitý profil 15km dlouhého okruhu napovídaly, že se pojede značně těžký závod. Za TKO jsem bohužel nastoupil pouze já (Vojta), protože Tom Jakl léčil rýmičku a šetřil se na mistrovství ČR a Jirka Jakl zatím svůj organismus testuje. Dáváme mu za pravdu, začít po delší pauze závodit zrovna Velkopolomskými okruhy by opravdu nebyl dobrý nápad. I tak si ale Jiřík nejednou okruh objel nazávodně.

Start v 11h, plánovaných 6 kol (90km) a tedy vyhlídka tří urputných hodin. Naděje, že se udržím v balíku několik kol, se rozplynula už po první sjezdu! Potkali jsme tam traktor, někdo pak nezvládl pravoúhlou zatáčku a už byl balík rozpůlen. Když jsme se po kilometru stíhání opět napojili, byli jsme už pod kopce v Háji a značně prošití. Nebylo divu, že se tam peleton začal drolit a že jsem dlouho neuvisel ani já. Za mnou byli jedinci výrazně slabší, přede mnou výrazně silnější, z čehož plynulo, že mě čeká pekelně dlouhá časovka. Ve čtvrtém kole jsem byl naštěstí předjet o kolo a tak mi k dokončení závodu stačil už jen jeden další okruh.

Fotka ukazuje standardní průběh cyklistiských závodů, kterých se účastním. V průběhu mi ujede balík a vždy mám velkou radost v cíli.

Více info, výsledky a foto na www.spac-os.cz/

Vojta

Komentáře k článku
Přidat komentářJméno
Email Pokud si přejete abychom vás mohli zpětně kontaktovat,uvědte prosím vaši emailovou adresu
Zpráva
Dvanáct
(napište číslicí)

Partneři

Partnerské weby

Další články

Oravaman 2016 - velmi intenzivní zážitek

Mezi triatlonisty je slovenský Oravaman pojem a v posledních letech se závod řadí mezi nejkrásnější triatlony v Evropě s pravidelnou účastí závodníků z 30ti a více zemí.

Zoe - naše jednička

Úspěchů za rok 2015 měla Zoe Zdražilová nepočítaně. Kde jen začít?

Úspěchy v roce 2015

Rok 2015 je již dávno za námi a s ním i spousta oddílových úspěchů. Pojďme si je představit.

Jarní soustředění Němčičky 2016 - přihlášky

Přihlášku na jarní soustředění v Němčičkách najdete na prihlasky.triatlonklubostrava.cz.

Triatlon Rýmařov

V sobotu 25.7. se konal už 21. ročník silničního triatlonu v Rýmařově.