Ludgeřovická 15

Dne 15.04.2013 v 15:48, v kategorii Duatlon

Ačkoli to podle posledních aktualit vypadá, že Triatlon klub Ostrava je čistě běžecký oddíl, není tomu tak! Běh pouze patří ke kvalitní zimní přípravě a tak jsme si byli opět zazávodit.

V sobotu se v Ludgeřovicích běžel závod na 15km a pro případné zájemce zde byla trasa krátká - 3km. Za TKO se na dlouhé postavili Tomáš Sosna a Pavel Hurník. Oba předvedli výborné výkony. Tomáš se až do 13. kilometru držel na samotné špici závodníků, ke konci se však tempo neskutečně zrychlilo a v mohutném finiši si doběhl pro druhé místo ve své kategorii, celkově čtvrté. Čas je také neuvěřitelný - 15km pod hodinu, přesněji 0:57:03! Pavel běžel také pěkně a v kategorii obsadil 10.místo.

Já jsem se účastnil pouze krátkého běhu, protože jsem odpoledne chtěl ještě něco najet na kole. Ale i tento závod měl svižné tempo a účastnilo se jej 15 běžců. Konkurence však byla o poznání slabší, protože všichni zkušení borci běželi dlouhou. Také proto se mi zde podařilo zvítězit v čase 0:10:55.

Po závodě dostal každý teplý čaj, párek s chlebem a pivo či kofolu. K jídlu zde však byly na keždém stole také chleby s paštikou, makové a tvarohové záviny nebo domácí buchta. Když k tomu ještě připočítám bohatou tombolu, kde vyhrál snad opravdu každý, spolu s dobrým zajištěním trati, jasně mi z toho plyne jediné - do Ludgeřovic přijedu závodit i za rok!

www.mkseitl.cz/userF… target=blank>Výsledky

Vojta

Komentáře k článku


01.05.2013 v 23:11 -
Super pohár Tome ! ... jen tak dál Smích


Přidat komentářJméno
Email Pokud si přejete abychom vás mohli zpětně kontaktovat,uvědte prosím vaši emailovou adresu
Zpráva
Dvanáct
(napište číslicí)

Partneři

Partnerské weby

Další články

Oravaman 2016 - velmi intenzivní zážitek

Mezi triatlonisty je slovenský Oravaman pojem a v posledních letech se závod řadí mezi nejkrásnější triatlony v Evropě s pravidelnou účastí závodníků z 30ti a více zemí.

Zoe - naše jednička

Úspěchů za rok 2015 měla Zoe Zdražilová nepočítaně. Kde jen začít?

Úspěchy v roce 2015

Rok 2015 je již dávno za námi a s ním i spousta oddílových úspěchů. Pojďme si je představit.

Jarní soustředění Němčičky 2016 - přihlášky

Přihlášku na jarní soustředění v Němčičkách najdete na prihlasky.triatlonklubostrava.cz.

Triatlon Rýmařov

V sobotu 25.7. se konal už 21. ročník silničního triatlonu v Rýmařově.