Třebovický půlmaraton podruhé

Dne 03.02.2013 v 21:37, v kategorii Klub

Po třech týdnech, ale na stejném místě, na stejné trati, téměř stejný počet běžců, trošku tepleji a méně sněhu. Jen jiné jméno závodu - 9. ročník maratonu Memoriál Františka Ohery v Ostravě Třebovicích.

Jako každý rok, i letos se kromě maratonu běžela půlka a čtvrtka. Na maraton dorazilo lidí 36, na poloviční distanci 33 a 10km si zaběhlo 17 závodníků. Já se i tentokrát zařadil do té prostřední party.

Trať byla mokrá, ale neklouzalo to, po sněhu na cestě už ani památky. Jediné, co mi kazilo požitek, byl jemný, ale ledový a vytrvalý deštík. A také unavené a těžké nohy, to nejspíše po zimním běžkařském soustředění v Petříkově.

Každopádně i přes to, že se mi neběželo nejlépe, se mi díky zimní přípravě opět podařilo posunout svůj osobní rekord o další minutu. Na druhou stranu to není zas tak těžké, běhám ani ne půl roku a tohle byl teprve můj třetí půlmaraton. Absolvování celého maratonu mi ale stále přijde nereálné, upadly by mi nohy! Půlku jsem ale zvládl za 1:37:57, což stačilo na celkové 13. místo. Na neběžce to jako zimní příprava není zlé a jsem spokojený.

www.mkseitl.cz/userF… target=blank>Výsledky

Vojta

Komentáře k článku
Přidat komentářJméno
Email Pokud si přejete abychom vás mohli zpětně kontaktovat,uvědte prosím vaši emailovou adresu
Zpráva
Dvanáct
(napište číslicí)

Partneři

Partnerské weby

Další články

Oravaman 2016 - velmi intenzivní zážitek

Mezi triatlonisty je slovenský Oravaman pojem a v posledních letech se závod řadí mezi nejkrásnější triatlony v Evropě s pravidelnou účastí závodníků z 30ti a více zemí.

Zoe - naše jednička

Úspěchů za rok 2015 měla Zoe Zdražilová nepočítaně. Kde jen začít?

Úspěchy v roce 2015

Rok 2015 je již dávno za námi a s ním i spousta oddílových úspěchů. Pojďme si je představit.

Jarní soustředění Němčičky 2016 - přihlášky

Přihlášku na jarní soustředění v Němčičkách najdete na prihlasky.triatlonklubostrava.cz.

Triatlon Rýmařov

V sobotu 25.7. se konal už 21. ročník silničního triatlonu v Rýmařově.